WEB TASARIM VE YAZILIM


Başlarken...

Firmaların internet mecrası üzerinden her açıdan doğru mesajı verebilmelerinin birinci kuralı, bu mecra üzerinde konumlandırdıkları “web sitelerinin” görsel çizgisi olarak ifade edilmektedir.
Hazırlanacak olan web sitesi tasarımının, firmanın ya da markanın kurumsal çizgisine, renklerine, sektörüne ve daha birçok parametreye uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu koşulların sağlanamadığı durumlarda “verilmek istenen mesaj” doğru iletilememekte, web sitesi istenilen beklentiyi kesinlikle karşılayamamaktadır. Bu denli risk unsuru taşıyan bir noktada en önemli parametre olan “zaman” parametresinin doğru kullanılması, tercihlerin ve gidilecek yolun doğru seçilmesi gerekmektedir. Yanlış çizgide ilerleyen çalışmaların nakit kaybı ile zaman kaybına sebep olacağı, bu da kısa süre içerisinde firmaya çok daha fazla zarar vereceği anlamına gelmektedir.


Penah Yazılım çünkü...

Penah Yazılım bünyesinde gerçekleştirilecek olan web sitesi tasarım çalışmaları, firmanız ile ilgili gerekli ön bilgiler, vizyon, misyon, kurumsal kimlik ve benzeri yardımcı kaynakların toplanması sonrasında başlatılmakta, konusunda deneyimli, görsel tasarım uzmanları tarafından belirlenen süre içerisinde alternatifler sunulacak şekilde tamamlanmaktadır. Hazırlanan alternatif tasarımlar firma ya da markanızın tüm ruhunu yansıtmakta ve aynı çizgiye sahip olmakta, farklı yerleşim ve renk tonlarına göre değişiklik göstermektedir.


Doğru Mesaj = Başarı

Gerçekleştirilen tüm web tasarım çalışmalarında müşteri onayı esas alınmakta olup, “ihtiyaç duyulan” tasarım hazırlanıncaya kadar çalışma devam ettirilmektedir. Sizde firmanızın ya da markanızın internet üzerindeki yerini sağlamlaştırmak, doğru kitlelere doğru mesajı verebilmek istiyorsanız, en önemli vitrininiz “web sitenizin” tasarımını Penah Yazılım'ın konusunda deneyimli görsel tasarım uzmanlarına emanet edin.

Daha fazla bilgiye ne dersiniz?

Penah Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak mesaj atabilirsiniz.

Portfolyo