PROJE YÖNETİMİ


Profesyonel Proje Yönetimi ile başarılı projelere...

Bir proje nasıl gerçekten başarılı olur? Tabii ki tecrübeli ve başarılı bir proje yöneticisi ile… Aslında üç cümle bütün hizmeti anlatmaya yetiyor değil mi? Ancak biz aklınıza takılacak bazı soruların yanıtlarını bulması için biraz daha açıklama yapalım…
Projeler sadece iyi ajanslar ve yazılım şirketleri ile çalışarak ve iyi bütçeler harcayarak başarıya ulaşamazlar. İstisnaların kaideyi bozmama kuralı ile proje yöneticisi olmayan projeniz başarıya ulaşmış olabilir ve bu projenin başındaki kişi iyi bir iş çıkarttı zannedebilirsiniz.
Bu, en azından zarar etmediğiniz için iyi bir şeydir.

Teklifin iyisi, gelişinden belli olur

İnternet projeleriniz için size profesyonel proje yönetim hizmeti verelim, bütün işlerinizi çekip çevirelim, size hizmet veren şirketleri koordine edelim, satın aldığınız hizmetin kalitesini garantileyelim, projenin zamanında hayata geçmesini sağlayalım.
Projeleriniz süresince şirketinizin insanı oluruz. Sizi tanır, öğrenir ve anlarız. Sorunlarınızı çözer, maliyetlerinizi düşürür, işinizi bitiririz. İnternet projenizi anahtar teslim olarak hayata geçirir, devamında da projenizin başarısı için çalışırız.

Sağlınızı korumanıza yardımcı oluruz!

Webcisi, grafikeri, yazılımcısı, tasarımcısı ile uğraşmazsınız ve sıkıştıklarında teknik terimlerle kafanızı bulandıran insanlarla hayatın anlamını kaybetmenize neden olacak toplantılara katılmaktan kurtulursunuz.
Parayı kolay kazanmadığınıza göre (kazanan varsa da söylemez) kolay kaybetmenizin de bir anlamı yok! İşte bu yüzden internet işlerinizi biraz daha ciddiye alın ve hemen bir profesyonel bir proje yöneticisini size yönlendirmemiz için bize ulaşın, siz keyfinize bakın, biz işinize bakarız.

Daha fazla bilgiye ne dersiniz?

Penah Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak mesaj atabilirsiniz.

Portfolyo