KURUMSAL DANIŞMANLIK


Özel şirket ve kurumların özel projeleri için özel çözümler üretiriz.

Başarılı olmak isteyen az sayıda şirketin, başarılı olmak için ayırdığı bütçeyi yönetir, başarılı olmuş ekiplerle çalışır ve başarılı projeler çıkartırız. Bu bizim işimiz değil, tutkumuzdur.
İşimiz, uzman olduğumuz alanlardaki kurumsal internet projelerinizi hayata geçirip, işinizi etkili, hızlı ve sorunsuz bir şekilde bitirmektir.
Kurumsal internet projeleri alanında uzmanlaştığımız bu 4 konuda size şu hizmetleri sunuyoruz:

Proje Yönetimi

İnternet projeleriniz için size profesyonel proje yönetim hizmeti verelim, bütün işlerinizi çekip çevirelim, size hizmet veren şirketleri koordine edelim, satın aldığınız hizmetin kalitesini garantileyelim, projenin zamanında hayata geçmesini sağlayalım.
Peki bunun için ne ödeyeceksiniz?
Hiçbir şey…
Nasıl olacağını merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Anahtar Teslim Proje

Elektronik yayın, internet odaklı iş, internet odaklı marka ve internet odaklı ürün alanlarındaki projelerinizin, her aşamasını sıfırdan başlayarak biz ürettirelim, yönetelim ve kusursuz bir şekilde size teslim edelim.
Siz yeter ki, internette ne yapmak istediğinize karar verin!
Bu nasıl bir tekliftir diye merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Dış Kaynak Kullanımı

Geçmiş yılların bize kattığı deneyimimizle, freelance hizmet veren bireyler ile 3. parti stüdyolardan oluşan bir iş gücü topluluğundan sizin için en iyi işi en iyi koşullarda yapacak tasarımcıları, yazılımcıları, içerik geliştiricileri ve konunuzla ilgili servis sağlayıcıları projeniz için görevlendiriyor ve onları sizin için yönetiyoruz.

Daha fazla bilgiye ne dersiniz?

Penah Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak mesaj atabilirsiniz.

Portfolyo